PRACE ZESPOŁU DORADCZEGO

Prace zespołu doradczego do spraw rozwiązań systemowych w geodezji i kartografii.

W dniu 9 maja 2017 roku odbyło się I posiedzenie Zespołu doradczego do spraw rozwiązań systemowych w geodezji i kartografii, na którym została podjęta decyzja o stworzeniu 5 podzespołów, które zajmą się wypracowaniem tez do dnia 21 czerwca 2017.

W ramach podzespołów ma być dokonana ocena obecnie funkcjonujących rozwiązań i koniecznych kierunków zmian.

Na drugim posiedzeniu całego Zespołu (w dniu 21 czerwca 2017 roku) poszczególne podzespoły mają przedstawić swoje tezy i jeśli uzyskają akceptację większości całego Zespołu to będą podjęte dalsze praca w celu skonkretyzowania tez i pójścia w kierunku legislacji.

Wszystkich członków Nowosądeckiego Stowarzyszenia zachęcamy i zapraszamy na miarę swoich możliwości do czynnego włączenia się do formułowania kierunków zmian w ramach poszczególnych zagadnień.

Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe informacje na temat przebiegu prac