Spotkanie z firmą Leica Geosystem

W dniu 4 kwietnia 2017 r. na terenie Miasteczka Galicyjskiego odbyło się spotkanie geodezyjne organizowane przez firmę Leica Geosystem, pod patronatem Nowosądeckiego Stowarzyszenia Geodetów.

W trakcie spotkania firma Leica Geosystem w profesjonalny i ciekawy sposób przedstawiła zakres działalności firmy, jej ofertę i zamierzenia. Prelekcje przygotowane przez przedstawicieli oraz pokaz terenowy sprzętu geodezyjnego pozwoliły zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi wykorzystywanymi w pomiarach geodezyjnych.

W trakcie spotkania prezes NSG Wiesław Sikora podsumował obrady Kongresu Geodetów Polskich współorganizowanego przez Nowosądeckie Stowarzyszenie Geodetów który odbył się Piotrkowie Trybunalskim w dniach: 23-25 marca 2017 r.

Spotkanie zakończyło się wspólną kolacją i dyskusjami w koleżeńskiej atmosferze.