Zebranie członków NSG 11.01.2017

W dniu 11 stycznia 2017 r. odbyło się zebranie członków Nowosądeckiego Stowarzyszenia Geodetów. W zebraniu wzięło udział 26 członków NSG.

Na początku wysłuchano wywiadu ze starostą Markiem Pławiakiem.
Następnie Zarząd przedstawił informacje o terminach weryfikacji operatów z okresu 01.10.2016 – 09.12.2016 oraz zreferował wyniki spotkania z wicestarostą Antonim Koszykiem i dyrektorem Wydziału Budownictwa Jackiem Januszem.

Trzecim punktem zebrania była dyskusja nad podjęciem ustaleń dotyczących współpracy z Sądeckimi Wodociągami.

Kolejno, ustalono zasady przekazywania informacji o dużych robotach geodezyjnych.
Koordynacją tych informacji zajmie się kolega Bogusław Cięciwa.
Wszyscy geodeci (nie tylko członkowie NSG) proszeni są o przekazywanie droga mailową informacji o dużych opracowaniach geodezyjnych, które wykonywali (np. wielkoobszarowe mapy syt-wys, inwentaryzacje sieci wod-kan i zbiorcze przyłączy wod-kan, sieci co, gazowe, kompleksowe podziały drogowe itp.). Bardzo ułatwiłoby to nam wszystkim korzystanie z zasobu ośrodka.
W informacji proszę podać ID pracy, numery mapy zasadniczej, ewidencyjnej, asortyment i krótki opis czego dotyczyło opracowanie.

Ostatnim punktem było powołanie następujących zespołów roboczych
W głosowaniu jawnym jednogłośnie wybrano członków tychże zespołów:

• Zespół etyki zawodowej:
    Maciej Węglowski-Król, Michał Wituszyński, Maciej Wąsowski, Bogusław Cięciwa
  • Zespół do spraw organizacji szkoleń:
    Jadwiga Sołtys-Liber, Jacek Podgórski, Anna Mandryk, Marek Terlaga
  • Zespół do spraw współpracy z PODGiK:
    Tomasz Kamiński, Paweł Gruca, Wiesław Piorunik, Paweł Pustułka
  • Zespół do spraw integracji środowiska:
    Wiesław Piorunik, Daniel Mandryk, Agnieszka Uchman

W trakcie zebrania Zarząd podjął uchwałę o przyjęciu nowych członków do Nowosądeckiego Stowarzyszenia Geodetów. Serdecznie witamy w naszym gronie: Macieja Wąsowskiego, Agnieszkę Uchman, Mateusza Kapustę i Daniela Urbańskiego.

W zakładce kontakt podany jest numer konta bankowego, na które prosimy przelewać składki członkowskie.