Zebranie członków NSG 2.12.2016

W dniu 2 grudnia 2016 r. odbyło się Zebranie Członków Nowosądeckiego Stowarzyszenia Geodetów.
Zebranie miało na celu przedstawienie przez Zarząd sprawozdania z dotychczasowych działań, oceny ich skuteczności oraz określenie kierunku dalszych działań w relacjach wykonawstwa geodezyjnego i administracji.
Na zebraniu zdecydowano również o konieczności powołania przez Zarząd następujących zespołów roboczych:
• zespołu etyki zawodowej
• zespołu do opracowania wzorcowych dokumentów (sprawozdań, zawiadomień, protokołów, wykazów, opisów map)
• zespołu do przygotowania propozycji zmian rozporządzenia w sprawie standardów technicznych
• zespołu do przeprowadzenia szkolenia z zakresu ustalanie przebiegu granic
• zespołu do przeprowadzenia szkolenia z zakresu geodezyjnej inwentaryzacji obiektów budowlanych
• zespołu do spraw organizacji szkoleń
• zespołu do spraw pozyskania środków zewnętrznych
• zespołu do spraw współpracy z sekcją zgłoszeń
• zespołu do spraw współpracy z sekcją weryfikacji
• zespołu do spraw współpracy z sekcją mapy numerycznej
• zespołu do spraw współpracy z sekcją ewidencji gruntów i budynków
• zespołu do spraw integracji środowiska
W trakcie zebrania Zarząd podjął uchwałę o przyjęciu nowych członków do Nowosądeckiego Stowarzyszenia Geodetów. Serdecznie witamy w naszym gronie kolegów: Wojciecha Gawlika, Andrzeja Gucwę, Michała Lisowskiego, Macieja Misiaszka, Michała Pruska, Marka Terlagę i Michała Wituszyńskiego.

zaswiadczenie-stowarzyszenie

Zdjęcia ze spotkania