Nowosądeckie Stowarzyszenie Geodetów już zarejestrowane

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 listopada 2016 roku stowarzyszenie pod nazwą Nowosądeckie Stowarzyszenie Geodetów zostało wpisane do Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych, prowadzonej przy Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu. Starosta Nowosądecki, Pan Marek Pławiak, pozytywnie rozpatrując nasz wniosek z dnia 24 października 2016 roku, dokonał rejestracji Nowosądeckiego Stowarzyszenia Geodetów. Tym samym mamy ogromną przyjemność zakomunikować, że z dniem rejestracji jesteśmy już oficjalnie działającym, na terenie Miasta Nowego Sącza oraz Powiatu Nowosądeckiego, stowarzyszeniem. W imieniu zarządu oraz pozostałych członków stowarzyszenia serdecznie zachęcamy wszystkich geodetów do wstąpienia w nasze szeregi (wniosek). Każdy nowy członek będzie bardzo mile widziany.

wpis_do_ewidencji