Spotkanie 28.10.2016

Dnia 28.10.2016 r. w siedzibie NSG odbyło się zebranie Zarządu Nowosądeckiego Stowarzyszenia Geodetów.
W trakcie trwającego ok. 2 godziny podjęto uchwałę o wyborze Prezesa, Wiceprezesa, Sekretarza i Skarbnika Stowarzyszenia (skład osobowy) oraz sporządzeniu pieczątek Stowarzyszenia.
Opracowano listę problemów do przedyskutowania z Dyrektorem PODGiK. W szczególności bezzwłoczne skrócenie czasu oczekiwania na weryfikację operatów geodezyjnych, wyznaczenie terminów spotkań z przedstawicielami Sądu Rejonowego w Nowym Sączu, Sądeckich Wodociągów i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
Przedyskutowano również problem archiwizacji istniejących dużych opracowań geodezyjnych znajdujących się w zasobie PODGiK w Nowym Sączu i ich udostępniania geodetom wykonawcom, w szczególności w kontekście braku bazy numerycznej.
Prezes NSG zobowiązał się do złożenia dokumentów w celu rejestracji Stowarzyszenia w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.